Xefco Scores Nearly $7M in Seed Extension Funding

Post Content
2024-05-03 16:09:14

Cristiano Ronaldo újra varázsolt, bámulatos góllal juttatta döntőbe csapatát - videó

A 39 éves portugál klasszis bombaformában futballozik az utóbbi időben.
2024-05-02 08:09:58

Visszajutott az élvonalba Balogh Botond csapata

A Parma három év után tér vissza a Serie A-ba.
2024-05-01 21:09:20

Visszajutott az olasz élvonalba Balogh Botond csapata

2024-05-01 21:07:06

Ronaldo bejelentette távozását

Amikor megérkezett, csapata olyan volt, mint egy intenzív osztályon fekvő beteg.
2024-04-30 14:09:24

Ronaldo bejelentette, itt a vége

2024-04-30 13:07:30

A világklasszis támadó úgy tervezi, a jövőben azért még lesz szerepe a futballban...
2024-04-30 12:14:58

Hundreds more US arrests made in Gaza campus protests

Demonstrators and police clash in Austin, while scores are taken into custody in Boston and Los Angeles.
2024-04-25 17:09:37

Közel volt a bukáshoz a Juventus az Olasz Kupa elődöntőjében

A torinói csapat kétgólos előnyből kezdte a meccset, amit a Lazio 48 perc alatt ledolgozott.
2024-04-24 10:09:15

Megszületett az ítélet, egy vagyont kell fizetni Cristiano Ronaldónak

Kiderült, hogy korábbi csapata még rengeteg pénzzel tartozik neki.
2024-04-18 08:09:45

A torinói városi rangadón sem tudott nyerni a Juventus

Massimiliano Allegri csapata az elmúlt öt bajnoki meccséből mindössze egyszer győzött.
2024-04-13 22:08:52

Messivel is balhézott már a Cristiano Ronaldót felidegesítő szaúdi focista

Nem jön zavarba, ha világsztár ellenféllel találkozik a pályán.
2024-04-09 18:10:40

Cristiano Ronaldót kiállították, a sztár majdnem bemosott egyet a játékvezetőnek

Egyre gyengébbek a 39 éves portugál idegei.
2024-04-09 06:10:26

2024-04-09 06:07:09

Cristiano Ronaldo megőrült - videó

Olyat nyomott le könyökkel, hogy ihaj! Aztán jött a bíró és Ronaldót lezavarták a pályáról.
2024-04-09 05:07:09

Megszakadt a Juventus hosszú nyeretlenségi sorozata a Serie A-ban

A torinói együttesnek az is belefért a Fiorentina ellen, hogy elvették az egyik góljukat.
2024-04-07 23:06:46

Ronaldo kis híján mesteri gólpasszt adott - videó

Az utóbbi hetekben bombaformában játszó portugál sztár ezúttal csereként lépett pályára.
2024-04-06 00:06:56

A csodacsapat csatára a Manchester Unitedet is kikosarazná a Milan miatt

A Juventus és az Arsenal is vinné.
2024-04-04 14:11:12

2024-04-04 14:07:42

Ronaldo üzent a kritikusainak az újabb mesterhármasa után

A 39 éves portugál sztárfocista bombaformában van az Eb előtt.
2024-04-03 17:09:46

C. Ronaldo duplázott, a Juve győzelemmel hangolt a Fradi ellen

Négy perc alatt szerzett két gólt a világklasszis portugál támadó.
2020-11-21 22:05:55

Haaland scores four as Moukoko breaks record in Dortmund win

Erling Braut Haaland scores four second-half goals as Borussia Dortmund recover from a goal down to thrash Hertha Berlin.
2020-11-21 23:08:11

Gitárra cserélte a labdát: rocksztár lett Cristiano Ronaldo - videó

Fekete mellényben és sapkában állt a színpadra a Juventus világklasszisa.
2020-11-22 07:09:53

Zlatan Ibrahimovic stars as Serie A leaders AC Milan beat Napoli

Zlatan Ibrahimovic scores twice before suffering an injury as unbeaten Serie A leaders AC Milan win away at Napoli.
2020-11-22 23:07:08

Rutintalan német bíró vezeti a Juventus-Ferencváros BL-mérkőzést

A német játékvezetőnek ez mindössze az negyedik Bajnokok Ligája meccse lesz.
2020-11-23 07:06:08

Cristiano Ronaldo szinte biztosan játszik a Fradi ellen

A Juventus edzője szerint mostantól 10 döntő vár csapatára. Kedden este 21 órakor rendezik a Juventus-Ferencváros BL-összecsapást.
2020-11-23 07:06:09

Elindult a Fradi focicsapata a Juventus elleni BL-meccsre

A magyar bajnokcsapat támadója szerint ilyen találkozóról álmodtak.
2020-11-23 10:06:31

A Juventus újabb védője nem játszhat sérülés miatt a Ferencváros elleni BL-találkozón

Andrea Pirlo nincs könnyű helyzetben a hátsó alakzat összeállítását illetően.
2020-11-23 13:06:43

Így készülnek Cristiano Ronaldóék a Ferencváros elleni BL-meccsre - videó

Kedden este kilenc órától játszik egymással a két csapat Torinóban.

A Juventus edzője az Origónak: Veszélyes futballt játszik a Ferencváros

Az olasz csapat lengyel kapusa a magyar játékosok lövő képességét dicsérte az Origónak.
2020-11-23 14:06:17

Helyszíni tudósítónk Torinóból: Csaknem darabokra törtem a tolmácsgépet a Juventus sajtótájékoztatóján

Belógatott rudak, szaladgáló mikrofonos ember, elromló tolmácsgép: mindez fél óra alatt történt Torinóban.
2020-11-23 16:06:05

Katonai sátrakban tesztelik koronavírusra az embereket a Juventus stadionjánál

A hatalmas parkolóban fegyelmezetten álltak sorban az autóikkal az emberek.
2020-11-23 17:05:54

Kiderült, mennyire súlyos Zlatan Ibrahimovic sérülése

A 39 éves támadó remek formában van, Cristiano Ronaldo előtt vezeti a Serie A góllövőlistáját.
2020-11-23 18:06:02

Szergej Rebrov az Origónak: Nekünk most magunkra kell koncentrálnunk

Isael szerint mindenki jó állapotban várja a mérkőzést.
2020-11-23 19:05:56

Szerhij Rebrov: Nekünk ez egy ajándék

A Ferencváros nem csak Cristiano Ronaldóra összpontosít a torinói BL-meccsen.
2020-11-23 19:05:58

Így edzett a Ferencváros a Juventus stadionjában - videó

Szergej Rebrov csapata kedden este játszik újra a Bajnokok Ligájában.
2020-11-23 20:07:39

Rossi szerint a válogatott sikeréből is erőt meríthet a BL-ben a Fradi

A szövetségi kapitány szerint a zöld-fehérek bátran játszhatják a saját játékukat Torinóban.
2020-11-24 08:06:03

Cristiano Ronaldóék jó hangulatban várják a Fradi elleni BL-csatát - fotó

A Juve játékosai jó hangulatban készülnek a kedd esti mérkőzésre.
2020-11-24 08:06:04

Buszra vártak Torinóban a BL-meccsre készülő Fradi-játékosok - képek

Sigér Dávidék sétálgattak egyet Torino utcáin kedd délelőtt a Juventus elleni meccsre hangolódva.
2020-11-24 12:06:09

Bajnokok Ligája: futball-láz helyett Torino teljesen elcsendesült

Hiába játszik a továbbjutás szempontjából kulcsfontosságú meccset a Juventus a Fradival, a koronavírus-járvány erősen érzékelteti hatását a városon.
2020-11-24 15:06:08

Cristiano Ronaldo is a Juventus kezdőjében a Fradi elleni BL-meccsen

A portugál sztár mellett Paulo Dybalát is kezdőként küldi pályára Andrea Pirlo.
2020-11-24 19:05:53

Így kezd a Ferencváros a Juventus elleni BL-meccsen

Szergej Rebrov alaposan megerősítette a védelmét.

Cristiano Ronaldo miatt indított pert nyertek meg dél-koreai fociszurkolók

162 drukker úgy gondolta, nem azért vettek jegyet, hogy a portugál világklasszis a kispadon üldögéljen.
2020-11-24 20:06:06

Bajnokok Ligája: Juventus?Ferencváros - Bajnokok Ligája: Juventus?Ferencváros

A magyar bajnok az olasz sztárcsapat vendégeként lép pályára.
2020-11-24 20:06:09

Juventus - Ferencváros - ÉLŐ

A magyar bajnokcsapat Torinóba látogat a 2020/2021-es Bajnokok Ligája negyedik játéknapján.
2020-11-24 20:06:12

2020-11-24 20:06:20

Nézze meg a Fradi vezető gólját a Juventus ellen - videó

A 19. percben Myrto Uzuni talált az olasz csapat kapujába.
2020-11-24 21:06:01

Szenzáció: vezet a Fradi a Juve ellen Torinóban!

A Juventus már a BL- továbbjutásért játszik, a Fradi a tavaszi európai folytatásért.

Juventus 2-1 Ferencvaros: Alvaro Morata's late winner sends hosts through

Alvaro Morata's late winner helps Juventus overcome a scare against Ferencvaros to qualify for the Champions League knockout stages.
2020-11-24 23:06:30

Botka: Ez volt eddig a legjobb meccsünk a BL-ben

A Ferencváros védője sajnálja, hogy ilyen peches góllal kaptak ki.
2020-11-24 23:06:31

Rebrov: A játékosok remekül fociztak, mindent megtettek a Ferencvárosért

A Fradi edzője úgy érzi, a csapatának legalább annyi helyzete volt, mint a Juventusnak.
2020-11-24 23:06:32

Uzuni emlékezetes gólöröme, hatalmas küzdelem, peches gól a hajrában - galéria

Tekintse meg a Juventus-Ferencváros BL-mérkőzés legjobb képeit!

Morata: Szerencsém volt, a Ferencváros tökéletes mérkőzést játszott

A Juventus spanyol válogatott csatára azt mondta, ha nem nyertek volna, nem tudna aludni,

Uzuni: Nagyon csalódottak vagyunk, de ilyen a futball

A Juventus elleni BL-mérkőzésen a Fradi vezető gólját szerző játékos csalódottan értékelt a lefújás után.

Hősiesen küzdött, közel volt az újabb BL-csodához a Fradi

A magyar bajnok szerezte az első gólt, és csak egy nagyon balszerencsés góllal kapott ki a Bajnokok Ligája negyedik csoportmeccsén.

Sigér Dávid és Cristiano Ronaldo a birkózó BL-ből is kiemelkednének - képek

Gulácsi majdnem kivédte Neymar tizenegyesét, a brazil kinyújtott nyelvvel ünnepelte szezonbeli első BL-gólját.
2020-11-25 04:06:39

Eddigi legjobb BL-meccsét játszotta a Fradi

Ezzel a játékkal komoly esély van arra, hogy a Dinamo Kijev ellen kiharcolja a Ferencváros a tavaszi folytatást.

Dibusz a Juventus elleni vereségről: Ez egy minitragédia

Alvaro Morata 92. percben szerzett góljával nyert 2-1-re a Juventus a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. A magyar csapat kapusa, Dibusz Dénes azt mondta a meccs után: az, hogy a hosszabbításban kaptak ki, rosszabbul érinti, mintha tíz perccel a vége előtt dőlt volna el a meccs.
2020-11-25 05:06:45

2020-11-25 06:06:27

Messi és C. Ronaldo is jelölt az Év játékosa díjra

A Puskás-díjra jelölt Zlatko Junuzovic, aki Szoboszlai szöglete után lőtt bombagólt.
2020-11-25 10:06:04

Messi, Ronaldo és Neymar is ott van az Év legjobbja-díj szűkített listáján

A jól ismert névsor állt össze ismét, de hol van Erling Haaland vagy Zlatan Ibrahimovic neve?
2020-11-25 12:05:54

Hallgassa élőben a legendás olasz tenor különleges karácsonyi koncertjét

Az eseményt több kamerával rögzítik, hogy a nézők úgy érezhessék, mintha ott lennének.
2020-11-25 15:06:04

Ezt üzente a Fradi elleni BL-győzelem után Cristiano Ronaldo

A Juventus jelszavával kommentálta a sikert a portugál világklasszis.
2020-11-25 16:06:08

Ferenc pápa imába foglalta Maradona nevét

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi és Magic Johnson is megemlékezett a legendás támadóról.
2020-11-26 09:06:02

Pepe scores opener as Arsenal cruise into knockout stage with win at Molde

Nicolas Pepe puts his red card at Leeds behind him with a goal against Molde as Arsenal win 3-0 to reach the knockout stages of the Europa League.
2020-11-26 21:05:52

Vinicius scores twice in easy Spurs win against Ludogorets

Carlos Vinicius scores his first Tottenham goals in a 4-0 win against Ludogorets to remain on course to reach the Europa League knockout stage.
2020-11-26 23:06:05

Mahrez hat-trick as Man City thrash Burnley

Riyad Mahrez scores a hat-trick as Manchester City put five past Burnley to move up to eighth in the Premier League.
2020-11-28 17:05:50

Maradona emlékére a tizedik percben megállt a játék a Juventus bajnokiján - videó

Ronaldo távollétében két kapufás gólt hozott Inzaghi és Pirlo csapatainak mérkőzése.
2020-11-28 19:06:16

Raphinha's first Leeds goal sinks Everton

Raphinha scores his first goal for Leeds to sink Everton and earn his side a fourth win since promotion to the Premier League.
2020-11-28 21:06:07

China Scores Big Against Poverty But the Poor Haven?t Gone Away

2020-11-29 02:05:51

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   ingyenhirdetes   •   a33jhgproka1   •   apro hirdetesek   •   aproka1   •   pepper x   •   a33proka1   •   Magyarország   •   haszn   •   m   •   rozsa sandor   •   f   •   pro   •   N   •   mag   •   tes   •   R   •   sadasdhirek   •   K   •   Leverkusen   •   ftp   •   apróhirdetés   •   youtube   •   jazz   •   németállás   •   H   •   b   •   apropiaza   •   P   •   travis kelce   •   fhgperapro   •   suhgfhgperapro   •   eb   •   szótár   •   perapro   •   G   •   aza   •   J   •   fluminense   •   sz   •   térkép   •   vacsoracsata   •   budapest   •   L   •   ingatlan   •   ingyen   •   olcs   •   facebook   •   elmar wepper

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   parma 0 4 juventus cristiano ronaldo scores twice   •   agyonverte parja 3 eves kisfiat egy francia ferfi a no veletlen szolta el magat segelyhivas kozben   •   they fled a boko haram massacre now after years in refugee camps families return to rebuild their lives   •   olyan volt mint egy megfazas kulcsar edinat nem viselte meg a harmadik terhessege   •   az algoritmusok dontenek helyettunk 2   •   mateusz morawiecki is beszedet mond a cpac hungary n   •   6 ev bortontuntetesre iteltek a meta szovivojet oroszorszagban a vad terrorizmusra uszitas jovahagyasa 2   •   hajnalban megfagyunk a dunat se latjuk majd 2   •   marozsan francia skalpot gyujtott a romai tenisztornan   •   ha nyomasztja a borus ido nezegessen inkabb csetlo botlo oroszlankolykoket   •   visszamenoleg is igenyelheto a digitalis oktatas miatti ingyennet   •   egyetlen beoltott kismama sem halt bele a koronavirusba   •   segitett az uj kezeles felgyogyult az attetes rakbol egy brit no   •   folytatodott orban viktor orszagjarasa ebben a varosban tunt fel a nemesgorzsonyi magtar utan   •   mi a pokol volt kettojuk kozott a tv2 sztarja baratai segitsegevel lepett ki elso kapcsolatabol megszabta hova mehetek kivel talalkozhatok mikor telefonalhatok 2   •   megunta az eu az adokerulest nagyot harapnanak az almaba   •   brussels diamond league christine mboma beats dina asher smith in 200m   •   megtortenhet a szegyen hogy galvolgyi janos lesz a nemzet szinesze   •   russia seeks extremist label for lgbt movement   •   interpol issues notices over lebanons massive port blast   •   gyozelemmel zarta a csoportkort a siofok a kezilabda europa ligaban   •   otthagyja a szazadveg alapitvanyt g fodor gabor   •   vilagszenzacio lesz ez az egymilliard dollarbol epulo kulonleges sziget   •   dan hatvedet igazolt a vidi az ftc tol kapott negyes masnapjan   •   megkerte felesege kezet az alzheimer korban szenvedo ferfi igen volt a valasz   •   meghalt rajki laszlo 5   •   us house set to vote on long awaited ukraine aid   •   brutalis baleset agasegyhaza kozeleben egy ember meghalt 3   •   racs moge kerult a gyori piko baro 2   •   tegynk   •   ukraine launches military charm offensive as conscription flags   •   miert kezeljuk tabukent a nok veret formabonto musorral jon d toth kriszta nem hiszi el mirol lesz szo benne 2   •   farmert   •   a momentum szerint aljas huzast tett az mszp jogi lepeseket tesznek   •   kozma piciek diadalaira emlekeznek tokioban   •   sebessgvlt.062039   •   elvagott nyakkal talaltak ra egy a bortonbol nemreg szabadult magyar ferfi holttestere video 2   •   jelentosen dragult a benzin a hazai kutakon   •   oroszorszag szerbia es koszovo korul keveri a lapokat   •   elleptek a pesti belvarost a rendorok 600 igazoltatas lett a vege video 4   •   fejszevel tamadt egy diak a tarsaira egy nyitranovaki kozepiskolaban   •   megint feljebb kuszott a benzin ara   •   nyaron johet a microsoft havidijas szamitogepe   •   mennyi tappenz jar koronavirus jarvany idejen   •   valaki egy bevasarlokocsit hagyott a sineken szolnokon a rendorseg keresi a tettest 2   •   kate winslet azt mondja sok szinesz nem mer coming outolni hollywoodban   •   egy neandervolgyi gyermek tejfogat vizsgaltak   •   szivarvanycsaladokat szimbolizalo disz is lesz novak katalinek karacsonyfajan   •   lopjak a kacsakat hevesben 2   •   szentkiralyi alexandra orban viktor megdicserte a kampanyomat