A torinói városi rangadón sem tudott nyerni a Juventus

Massimiliano Allegri csapata az elmúlt öt bajnoki meccséből mindössze egyszer győzött.
2024-04-13 22:08:52

Megszakadt a Juventus hosszú nyeretlenségi sorozata a Serie A-ban

A torinói együttesnek az is belefért a Fiorentina ellen, hogy elvették az egyik góljukat.
2024-04-07 23:06:46

A csodacsapat csatára a Manchester Unitedet is kikosarazná a Milan miatt

A Juventus és az Arsenal is vinné.
2024-04-04 14:11:12

2024-04-04 14:07:42

Dráma a Juventus meccsén

Egye nagyobb gödörben van Massimiliano Allegri csapata.
2024-03-30 21:10:15

A Juventus vb-bronzérmes volt játékosa veszi át a fővárosiak irányítását

Sorozatban négy vereség már sok volt elődjének.
2024-03-15 11:09:23

A Juventus vb-bronzérmes játékosa veszi át a fővárosiak irányítását

2024-03-15 11:06:59

Előzött a Milan, óriási gödörben a Juventus

A torinói sztárcsapatnak már 17 pont a hátránya a listavezető Internazionale mögött.
2024-03-10 23:06:42

Hiába fordított, újra botlott a Juventus, amely a második helyről is lecsúszott

A legutóbbi hét fordulóból csak egy meccset nyert meg a rekordbajnok.
2024-03-10 22:09:18

2024-03-10 22:07:04

A Juventus több mint két év után kapta el a Napolit

A címvédő elleni hazai találkozót Federico Gatti gólja döntötte el.
2023-12-09 10:11:06

2023-12-09 10:07:24

Egy gól döntött a Juventus-Napoli rangadón

A tabella élén is helycsere történt.
2023-12-08 23:08:29

Elképesztő dráma a Juventus meccsén

Kis híján elszórakozta a sima győzelmet a torinói csapat, amely átmenetileg élre állt a tabellán.
2023-12-01 23:06:39

Giroud piros lapot kapott, kétgólos előnyt adott le a Milan, élre állt a Juventus

A Juve sikere is kevésen múlott.
2023-11-11 23:06:46

A Juventus elvitte Firenzéből a három pontot

A bajnokságban sorozatban harmadszor is kikapott a Fiorentina. Ezúttal odahaza a Juventustól.
2023-11-06 08:06:30

A Juventus szoros meccset játszott a Fradi Konferencia-liga ellenfele ellen

A torinóiak Miretti góljával szerezték meg a vezetést az első félidőben.
2023-11-05 23:07:20

A végén jött a dráma, a Juventus várja az élről az új időszámítást

Moise Keantől két gólt vettek el, a 97. percben, a 30. lövés viszont már meghozta a sikert.
2023-10-28 23:07:53

Drámai meccset nyert a Juventus, élre állt az olasz bajnokságban

A torinói csapat sztárjától két gólt is elvettek a meccsen, majd a 96. percben jött a dráma.
2023-10-28 23:07:14

2023-10-28 23:06:07

Helyszíni tudósítónk Torinóból: Csaknem darabokra törtem a tolmácsgépet a Juventus sajtótájékoztatóján

Belógatott rudak, szaladgáló mikrofonos ember, elromló tolmácsgép: mindez fél óra alatt történt Torinóban.
2020-11-23 16:06:05

Katonai sátrakban tesztelik koronavírusra az embereket a Juventus stadionjánál

A hatalmas parkolóban fegyelmezetten álltak sorban az autóikkal az emberek.
2020-11-23 17:05:54

Szergej Rebrov az Origónak: Nekünk most magunkra kell koncentrálnunk

Isael szerint mindenki jó állapotban várja a mérkőzést.
2020-11-23 19:05:56

Így edzett a Ferencváros a Juventus stadionjában - videó

Szergej Rebrov csapata kedden este játszik újra a Bajnokok Ligájában.
2020-11-23 20:07:39

Rossi szerint a válogatott sikeréből is erőt meríthet a BL-ben a Fradi

A szövetségi kapitány szerint a zöld-fehérek bátran játszhatják a saját játékukat Torinóban.
2020-11-24 08:06:03

Cristiano Ronaldóék jó hangulatban várják a Fradi elleni BL-csatát - fotó

A Juve játékosai jó hangulatban készülnek a kedd esti mérkőzésre.
2020-11-24 08:06:04

Buszra vártak Torinóban a BL-meccsre készülő Fradi-játékosok - képek

Sigér Dávidék sétálgattak egyet Torino utcáin kedd délelőtt a Juventus elleni meccsre hangolódva.
2020-11-24 12:06:09

Bajnokok Ligája: futball-láz helyett Torino teljesen elcsendesült

Hiába játszik a továbbjutás szempontjából kulcsfontosságú meccset a Juventus a Fradival, a koronavírus-járvány erősen érzékelteti hatását a városon.
2020-11-24 15:06:08

Cristiano Ronaldo is a Juventus kezdőjében a Fradi elleni BL-meccsen

A portugál sztár mellett Paulo Dybalát is kezdőként küldi pályára Andrea Pirlo.
2020-11-24 19:05:53

Így kezd a Ferencváros a Juventus elleni BL-meccsen

Szergej Rebrov alaposan megerősítette a védelmét.

Bajnokok Ligája: Juventus?Ferencváros - Bajnokok Ligája: Juventus?Ferencváros

A magyar bajnok az olasz sztárcsapat vendégeként lép pályára.
2020-11-24 20:06:09

Juventus - Ferencváros - ÉLŐ

A magyar bajnokcsapat Torinóba látogat a 2020/2021-es Bajnokok Ligája negyedik játéknapján.
2020-11-24 20:06:12

2020-11-24 20:06:20

Nézze meg a Fradi vezető gólját a Juventus ellen - videó

A 19. percben Myrto Uzuni talált az olasz csapat kapujába.
2020-11-24 21:06:01

Szenzáció: vezet a Fradi a Juve ellen Torinóban!

A Juventus már a BL- továbbjutásért játszik, a Fradi a tavaszi európai folytatásért.

Juventus 2-1 Ferencvaros: Alvaro Morata's late winner sends hosts through

Alvaro Morata's late winner helps Juventus overcome a scare against Ferencvaros to qualify for the Champions League knockout stages.
2020-11-24 23:06:30

Botka: Ez volt eddig a legjobb meccsünk a BL-ben

A Ferencváros védője sajnálja, hogy ilyen peches góllal kaptak ki.
2020-11-24 23:06:31

Rebrov: A játékosok remekül fociztak, mindent megtettek a Ferencvárosért

A Fradi edzője úgy érzi, a csapatának legalább annyi helyzete volt, mint a Juventusnak.
2020-11-24 23:06:32

Uzuni emlékezetes gólöröme, hatalmas küzdelem, peches gól a hajrában - galéria

Tekintse meg a Juventus-Ferencváros BL-mérkőzés legjobb képeit!

Morata: Szerencsém volt, a Ferencváros tökéletes mérkőzést játszott

A Juventus spanyol válogatott csatára azt mondta, ha nem nyertek volna, nem tudna aludni,

Uzuni: Nagyon csalódottak vagyunk, de ilyen a futball

A Juventus elleni BL-mérkőzésen a Fradi vezető gólját szerző játékos csalódottan értékelt a lefújás után.

Hősiesen küzdött, közel volt az újabb BL-csodához a Fradi

A magyar bajnok szerezte az első gólt, és csak egy nagyon balszerencsés góllal kapott ki a Bajnokok Ligája negyedik csoportmeccsén.

Sigér Dávid és Cristiano Ronaldo a birkózó BL-ből is kiemelkednének - képek

Gulácsi majdnem kivédte Neymar tizenegyesét, a brazil kinyújtott nyelvvel ünnepelte szezonbeli első BL-gólját.
2020-11-25 04:06:39

Eddigi legjobb BL-meccsét játszotta a Fradi

Ezzel a játékkal komoly esély van arra, hogy a Dinamo Kijev ellen kiharcolja a Ferencváros a tavaszi folytatást.

Dibusz a Juventus elleni vereségről: Ez egy minitragédia

Alvaro Morata 92. percben szerzett góljával nyert 2-1-re a Juventus a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. A magyar csapat kapusa, Dibusz Dénes azt mondta a meccs után: az, hogy a hosszabbításban kaptak ki, rosszabbul érinti, mintha tíz perccel a vége előtt dőlt volna el a meccs.
2020-11-25 05:06:45

2020-11-25 06:06:27

Ezt üzente a Fradi elleni BL-győzelem után Cristiano Ronaldo

A Juventus jelszavával kommentálta a sikert a portugál világklasszis.
2020-11-25 16:06:08

Maradona emlékére a tizedik percben megállt a játék a Juventus bajnokiján - videó

Ronaldo távollétében két kapufás gólt hozott Inzaghi és Pirlo csapatainak mérkőzése.
2020-11-28 19:06:16

Eljön-e Budapestre Lionel Messi, aki körül fogy a levegő Barcelonában?

A Fradi a Juventus elleni nagyszerű játék után a spanyol bajnokságban vergődő katalánokkal játszik a Puskás Arénában. Podcast.
2020-11-30 12:06:03

Női bíró vezeti a Dinamo Kijev-Juventus BL-mérkőzést

A legrangosabb európai kupasorozat történetében ez lesz az első alkalom.
2020-11-30 18:06:46

Rebrov: a Juventus elleni mérkőzés bizakodásra ad okot

A Ferencváros edzője nem foglalkozik a Barcelona hiányzóival, szerinte csapatának a saját játékára kell majd koncentrálnia.
2020-12-01 15:06:08

Dibusz Dénesé a BL egyik legnagyobb védése - videó

Dibusz Dénest az UEFA beválasztotta a Bajnokok-Ligája negyedik játéknapján a legnagyobb védéseket bemutató kapusai közé.
2020-12-02 11:05:55

Így kezd a Fradi a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-meccsen

Szergej Rebrov két helyen változtatott a múlt heti Juventus elleni találkozóhoz képest.
2020-12-02 19:05:59

A Juventus ellen közel volt a csodához, a Barcelona ellen el is érheti a Fradi

A Ferencváros a tavaszi Európa-liga-szereplésért is játszik ma és a jövő heti utolsó fordulóban.
2020-12-02 21:05:53

Ronaldo scores 750th career goal in Juventus win as Frappart makes history

Cristiano Ronaldo scores his 750th career goal as Juventus beat Dynamo Kyiv, a match refereed by Stephanie Frappart who made Champions League history.
2020-12-02 23:06:17

A PSG a továbbjutás közelébe jutott, Gulácsiéknak nehéz lesz az utolsó forduló

Olivier Giroud négy gólt szerzett a Sevilla ellen.
2020-12-02 23:06:18

A Juventus ellen mutatott bátor játékkal elérhető az Európa-liga a Fradi számára

Dibusz Dénes szerint Messi és Coutinho nélkül is félelmetes volt a Barcelona támadósora.
2020-12-03 00:07:06

Csalt a Juventus, nyomoz az olasz ügyészség

A Fradi BL-ellenfele nagyon le akarta igazolni Luis Suarézt, de lebuktak.
2020-12-04 16:06:29

Suarez case: Juventus director probed over footballer's Italian exam

A senior official at the club is placed under investigation over the player's citizenship bid.
2020-12-04 19:05:57

Parma 0-4 Juventus: Cristiano Ronaldo scores twice

Cristiano Ronaldo scores twice as Juventus maintain their unbeaten Serie A start with a comfortable victory over Parma.
2020-12-19 23:06:31

Újabb nemzetközi díjat nyert Cristiano Ronaldo - fotó

A Juventus támadója jelenleg vezeti a Serie A góllövőlistáját.
2020-12-20 20:08:28

A flegma arcú Cristiano Ronaldónak tényleg semmi esélye nem volt a Bayern sztárjával szemben

Az év játékosa szavazáson senki, de tényleg senki sem akarta, hogy a Juventus portugál játékosa nyerjen.
2020-12-21 07:07:15

A Lipcse a kupában, míg a Barcelona és a Juventus a bajnokságban lép pályára

Kedden is folytatódnak a küzdelmek a darts-világbajnokságon.
2020-12-22 08:06:29

Elfogadták a fellebbezést, mégis lejátsszák a Napoli-Juventus meccset

A nápolyi csapat a döntésnek köszönhetően jelenleg megelőzi a torinói együttest az olasz bajnokságban.
2020-12-22 19:06:37

Juventus 0-3 Fiorentina: Juan Cuadrado sent off as 10-man Juve are humbled at home

Juan Cuadrado is sent off and Cristiano Ronaldo has a goal disallowed as 10-man Juventus are humbled at home by Fiorentina.
2020-12-22 23:50:07

Vizsgálat indult C. Ronaldo síelős botránya miatt

A Juventus portugál klasszisa megszegte a járványügyi szabályokat, pénzbírságot kaphat.
2021-01-28 23:05:59

Ronaldo hopes to play for 'many years more'

Juventus and Portugal forward Cristiano Ronaldo says he hopes to continue playing for "many years" and winning the World Cup remains a "dream" of his.
2020-12-30 20:06:00

Cristiano Ronaldo edzéssel kezdte az új évet - fotók

A Juventus 35 éves sztárja szemmel láthatóan élvezte a mozgást.
2021-01-02 19:05:50

Cristiano Ronaldo két góllal és egy gólpasszal kezdte az évet - videó

Simán nyert a Juventus, és az ötszörös aranylabdás átvette a vezetést a góllövőlistán.
2021-01-03 23:05:59

A Juventus fölényes győzelemmel kezdte az évet

Cristiano Ronaldo két góllal és egy gólpasszal járult hozzá a torinóiak fölényes sikeréhez.